-->

Zenly Uygulaması Nedir?Uygulama mağazalarında o kadar fazla uygulama varki bir çoğundan haberimiz dahi olmuyor. Popüler uygulamaları bile sonradan duyuyoruz. Bu uygulamalardan biri de Zenly uygulamasıdır. Bu makalede Zenly uygulamasının hangi amaçla kullanıldığı hakkında bilgiler vereceğiz.

ZENLY UYGULAMASI NEDİR?

“Best Friends Only – Yanlızca en iyi arkadaş” sloganını kullanan uygulama, arkadaşlar arasında, iş dünyasında veya aile arasında oluşturulan gruplar içerisinde yer alan  kişilerin bir birlerini harita üzerinde nerede olduklarını gösterir.

Sisteme kayıt olan kişilerin nereye gittiklerini, nerede olduklarını çevrimiçi çalışan harita üzerinden görebilirsiniz. Bir organizasyon yapıldığında kimin kiminle nerede olduğunu organizasyona kimin ne zaman katılacağını takip etmenize yardımcı olan bir uygulamadır.

ZENLY UYGULAMASININ ÖZELLİKLERİ

Uygulama içerisindeki kişilerin harita üzerinde nerede olduklarını çevrimiçi olarak görebilirsiniz.

Arkdaşlarınızın yine uygulama içinde yer alan kişilerle nerede ve ne zaman birarada olduklarının istatistiğini görebilirsiniz.

Uygulamayı kullanan kişilerin telefon şarj durumunu görebilirsiniz.

Uygulamayı isterseniz Hayalet Modu’na alarak takip edilmeyi devre dışı bırakabilirsiniz.

Uygulamadaki kişilerin tahmini varış sürelerini hesaplayabilir ve bu bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Uygulama üzerinden harita ile arkdaşınıza yol tarifi verebilirsiniz.

Arka plandan konum paylaşarak tasarruflu şarj kullanımı vardır.

Bu özelliklerin hepsi tamamen ücretsizdir. Bu uygulama, aile içerisinde çocuklarınızın kontrolü için rahatlıkla kullanabilceğiniz bir uygulamadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

12 Misleading Images That Are Very Different From What They Seem To Be

Walnut That Appears Like Chewbacca Keep in mind Chewbacca, the wookie from Star Wars? Properly he was a warrior from the planet Kashyyyk ...

Translate