-->

Kurumsal Aboneler İçin Turkcell Cihaz Kiralama Dönemi Başladı

Kurumsal Aboneler İçin Turkcell Cihaz Kiralama 

Turkcell Kurumsal Paket aboneleri için Cihaz Kiralama Dönemi resmi olarak başladı. Kiralar ise Aylık 78 TL’den başlıyor.

Turkcell Kurumsal Paket aboneleri için Cihaz Kiralama Dönemi resmi olarak başladı. Kiralar ise Aylık 78 TL’den başlıyor.2018 Kasım ayından bu yana çeşitli dedikoduları dolaşan Cihaz Kiralama Dönemi resmi olarak başladı ve Turkcell Kurumsal abonelerinin kullanımına sunuldu.

Turkcell tarafından ilk etapta 21 model Akıllı Telefon cihaz kiralama kampanyası üzerinden Kurumsal Müşterilerin beğenisine sunulacak. Daha sonraki dönemde ise model sayısının artması bekleniyor.

En Düşük Kira 78 TL, Kazanç İse %30 Oranında
Turkcell tarafından basına yapılan açıklamalara göre Samsung Galaxy Note 10+ ve Apple iPhone XS gibi modellerinde kiralanabildiği sistemde en uygun kira bedeli 78 TL olacak.

Tabi ki bu rakam önümüzdeki senelerde cihaz bedellerine göre değişiklik gösterecektir.

24 Aylık Kiralama Seçeneği ile tüketici karşısına çıkacak olan Turkcell bu hizmet sayesinde de Kurumsal Hat Abonelerine %30’a varan bir Mali Avantaj sağlayacağını iddia ediyor.

İlk aşamada en az 20 Hattı bulunan Turkcell Kurumsal Abonelerinin faydalanabileceği Kiralama Hizmeti ilerleyen süreçte daha fazla kullanıcıyı da içine alacak şekilde genişletilecek.

Bu arada kiralanan cihazlarda herhangi bir Sim Kilit olmayacak. Yani istenilen operatör ile kullanıma açık olacak. Ayrıca ücretsiz olarak Cihaz Sigortası da sağlanacak. Bu sayede Cihaz Koruma ve Destek süreçleri ve Yardım Masası gibi hizmetler de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

12 Misleading Images That Are Very Different From What They Seem To Be

Walnut That Appears Like Chewbacca Keep in mind Chewbacca, the wookie from Star Wars? Properly he was a warrior from the planet Kashyyyk ...

Translate