-->

Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

Instagram platformu, her yeni günle birlikte farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunlar sayesinde hem sabit kullanıcılarını kendine bağlıyor hem de yeni kullanıcılara zemin hazırlıyor. Uygulamanın getirdiği yeniliklere ek olarak zaman zaman kullanıcılarda bazı akımları başlatabiliyor. Bunlardan bir tanesi de tbt konusu. Instagram tbt nedir sorusunun akılları kurcaladığının farkındayız.

Instagram tbt nedir? Instagram tbt ne işe yarar? Instagram tbt ne anlama geliyor? Tüm sorularınızın cevabı bu makalede yer alıyor. Yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

Instagram tbt nedir?

Açılımına baktığımızda Throw Back Thursday olarak karşımıza çıkan bu etiket, geçmiş zamanı günümüze taşır. Geçmişte beğendiğiniz bir fotoğrafı #tbt etiketi ile kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bu etiketi gören takipçileriniz, paylaşımın geçmişteki bir zamana ait olduğunu anlayacaklardır. Takipçilerinizin rahatsız olmaması adına bu tür etiketleri, doğru ve yerinde kullanmaya özen gösterin.

nstagram tbt ne işe yarar?

Instagram uygulamasında kullanılan etiketlerin son derece işlevsel olduğunu söyleyebiliriz. Belli bir etiket altında yapılan paylaşımlar, ortak bir yerde görünür. Keşfet bölümünde bu etiketle aratmaları durumunda, tüm paylaşımlar listelenir. Kısaca yaptığınız paylaşımlarda tbt etiketini kullanırsanız, yaptığınız paylaşım keşfet kısmında görüntülenir. Bu da evrensel bir etiket olması nedeniyle, bu paylaşımın belki de milyonlarca kişi tarafından görüntülenmesi demektir. Gördüğünüz gibi etiketler önemliyken, doğru kullanmanız durumunda bazılarından daha çok fayda sağlarsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

12 Misleading Images That Are Very Different From What They Seem To Be

Walnut That Appears Like Chewbacca Keep in mind Chewbacca, the wookie from Star Wars? Properly he was a warrior from the planet Kashyyyk ...

Translate