-->

İkimizin Yerine 425. Bölüm Özeti 6 Kasım 2019

İkimizin Yerine 425. Bölüm Özeti 6 Kasım 2019,İkimizin Yerine  kanal 7 sesli hd fragman özet

İkimizin Yerine 6 Kasım Özeti


Şiv perdeyi çekerken yere düşer. Anandi ondan dikkat etmesini isterken perdeyi takmak için sehpanın üzerine basar. Ancak sehpadan düşmek üzereyken Şiv onu tutar. Şiv onu sevdiğini söylerken Anandi de karşılık verir. Jagdiş ve Ganga ayrılırken Gehna, Nirancan için hazırladığı yemeği getirir. Nirancan yemek için Gehna’yı överken Nandu gelir ve Nirancan’ın tabağından yemek yer. Gehna ayrı bir tabakta getiririm derken Nirancan o benim kankam diyerek karışmamasını ister. Dadisa onların mutlu hallerini gözleyerek bu evliliği kısa zamanda gerçekleştirmelerinin iyi olacağını düşünüyor.

Öğretmen konu anlatırken bir çocuk ona tebeşir fırlatır. Öğretmen kim fırlattı diye sinirlenir. Kimse suçu kabul etmez. Ancak aynı çocuk yine tebeşir fırlatır. Dadisa yanındaki çocuğun atığını söyler. Tenefüste öğretmen Dadisa’ya kanıtın var mı diye sorar. Dadisa onu suç üstü yakalayacağını söyler. Ders başlayınca çocuk yine tebeşir fırlatırken Dadisa öğretmenim diye bağırır. Çocuk eli havada yakalanırken diğer çocuklar da olayı bu çocuğun yaptığını söylerler. Öğretmen Dadisa’yı sınıf başkanı seçer. Öğrenciler Dadisa’yı alkışlarken yaramaz çocuk görüşeceklerini söyler.

Şiv dünyaca ünlü ressam Palaş’ın geleceğini duyurur. Alok heyacanlanırken Şiv onun çok karamsar birisi olduğunu duydum der. Dadisa için basın mensupları okula gelirler ve onu överler. Dadisa çocukluğuma geri dönmek istedim ve okulu tamamlamak için harekete geçtim der. Basın bir çok insana ilham kaynağı olduğunu söyler. Palaş arabasından inerken Şiv onu karşılar ve buranın kaymakamıyım der. Asistanı resmi çıkararken dikkat etmesi için ona bağıran Palaş oldukça kıl birisidir. Şiv’e otantik yemeklerden yemek istediğini söyler. Şiv onu eve götüreceğini söyledi.

Dadisa Gehna ile Nirancan’ın birlikte vakit geçirmelerini sağlamak için işçi maaşlarını Nirancan’a verir ve paraları Gehna’ya yetiştirmelerini ister. Nirancan soluk soluğa paraları götürür ve Gehna’ya teslim eder. Gehna ona su verir ve işçilerin maaşlarını dağıtır. Ardından birlikte yürüyerek eve dönerler. Yolda dondurma satan birisi onlara dondurma verir. Nirancan’ın cebinde para çıkmayınca Gehna öder. Jagdiş ve Ganga’da onların peşinde yürüyüşe çıkmışlardır. İkimizin Yerine 425. Bölüm Özeti devam ediyor.


Nirancan ve Gehna birlikta şarkı söylerler. Ganga ve Jagdiş onları uzaktan görürler ve mutlu olurlar. Gehna eve geldiğinde de şarkıyı devam ettirirken Dadisa onu görüp mutlu olur. Ressam Palaş’ın en büyük sıkıntısı resmine dokunulmamasıdır. Resmine dokunulduğunda kıyameti koparıyordur. Otel çalışanları onun deli olduğunu düşünüyorlardır.

Jagdiş Dadisa’ya büyüklerle birlikte bir akşam yemeği planladıklarını söyler. Bu sırada Gehna da gelir ve ne konuştuklarını sorar. Jagdiş planından bahsederken Nandu gelir ve annemin yanında olarak ona sahip çıkacağım diyerek herkesi güldürür. Dadisa evdeki işleri kim yapacak deyince Nandu evde kalmaya karar verir. Dadisa Nirancan’ı unuttuklarını söyler. Ganga ve Jagdiş onu da davet edeceklerini söylerler. Gehna ayrılırken Jagdiş, Ganga ve Dadisa sevinç içindedir.

Öğrenciler öğretmeni beklerken çok şımarırlar. Dadisa sınıf başkanı olarak olaya müdahale etmeye çalışır ancak başaramaz. Bu sırada hizmetli sınıfa gelir ve öğretmenlerinin hasta olduğunu ve eve gittiğini söyler. Bütün çocuklar sevinirken Dadisa onları susturmak için bir hikaye anlatacağını söyler. Bir çocuğun yaramaz ve derslerine ilgi göstermediği için düşük not aldığını ve evden kaçtığını söyler.

Ardından kötü adamlarla başı belaya girdi ve Allah’a dua ederek adamlardan kurtulmayı başardı. Hatasını anlayan çocuk ailesine kavuşunca daha çok çalışmaya başladı ve doktor oldu der. Çocuklar bu çocuğun kim olduğunu sorarlar. Dadisa onun oğlu Jagdiş olduğunu söyler. Çocuklar onu alkışlarlar.

Palaş resminin karşısında konuşur ve ona Venüs diye hitap eder. Yaptığı resmi poşetinden çıkarır ve Anandi’nin resmi görünür. Bennden başka sana kimse dokunamaz diyerek karşısında çay içer. Ardından Şiv’İ arar. Telefona Aanandi cevap verir ve kendisini tanıtır. Palaş yarın geleceğini söyler. Jagdiş, Ganga, Niranjan ve Gehna, Nandu ile akşam yemeğine gidiyorlar. Nandu’nun çok heyecanlı olduğu gözden kaçmıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

12 Misleading Images That Are Very Different From What They Seem To Be

Walnut That Appears Like Chewbacca Keep in mind Chewbacca, the wookie from Star Wars? Properly he was a warrior from the planet Kashyyyk ...

Translate