-->

İkimizin Yerine 424. Bölüm Özeti 5 Kasım 2019

İkimizin Yerine 424. Bölüm Özeti 5 Kasım  2019  ,İkimizin Yerine kanal 7 sesli hd fragman izle özet

İkimizin Yerine 424. Bölüm Özeti


Anop Şiv’in yanında bazı yerleri arıyordur. Şiv Alok ile konuşmasını isterken Anop Alok’un ettiği zararı karşılayacağını söyler. Anlayacağınız Anop’un siniri hala geçmemiştir. Sançi Mumbai gezisinden döner. Suman onu gördüğüne çok sevinir. Sançi Vivek’i sorar ancak Vivek havaalanında Sançi’yi bekliyordur. Sançi Vivek’i arar ve orada beklediğini unuttum diyerek ondan özür diler. Suman Sançi’den mutfağa girmesini ve Vivek’in sevdiği yemeklerden yapmasını ister. Sançi mutfağa gidiyor.

Dadisa okulda yaşadıklarını anlatırken Nirancan gelir ve ondan iş istediğini söyler. Dadisa biraz daha dinlenmesini isterken Jagdiş gelir ve onun okullarında müzik öğretmeni olarak çalışmasını ister. Nirancan teşekkür ederek ayrılır. Şiv, Alok ile konuşur. Alok ben hiç bir zaman Anop’dan para istemedim ki diye tepki gösterirken Şiv bu işi düzeltmesini ister. Alok telefonla konuşuyormuş gibi Anop’un yanına gider. Ardından Anop’a döner ve iş yerinde güvenilir birine ihtiyacı olduğunu söyler. Anop ben güvenilir biri değilim diye Alok’u üzer.


Nirancan şiir yazarken Nandu ve Manu onları izliyordur. Nandu ondan müzik öğrenmek ister. Nirancan derslerine çok çalışırsan öğretirim der. Nandi daha fazla çalışmaya söz verince Nirancan da müzik dersi vermeyi kabul eder. İlk dersini verir. Gehna Dadisa ve Nandu’nun yanında şarkı söyler. Dadisa müzik yeteneğini geliştirmek için Nirancan’dan ders almasını ister ancak Gehna kabul etmez. Nandu öğrendiği şeyleri paylaşır. Gehna bunları nerden öğrendin diye sorar. Nandu Nirancan’dan ders aldığını söyler. Dadisa ona izin verirken Gehna’nın da derslere katılmasını ister.

Vivek Sançi ile konuşur ve onu çok özlediğini söyler. Akşam 8 de evde yemek yiyeceklerini söyleyerek telefonu kapatır. Akşam Vivek eve biraz erken gelir ve Sançi için bir küpe almıştır. Akşam 9 olur ancak Sançi ortada yoktur. Sançi ise iş yerindedir. Bir müşterinin onun sayesinde iş yapmasını patronu kutlamak ister. Sançi için kutlama yapılırken patron işçilerle birlikte yemeğe gider. Vivek ise Sançi’yi beklemeye devam ediyordur. Sançi Vivek’in çağrılarını da duymamıştır. Sonuçta Sançi eve çok geç gelir. Vivek herşeye rağmen onu sevdiğini söyleyen bir not ve aldığı hediyeyi verir. Sançi mutlu olur.

Anop evdekilerle gerginlik yaşıyordur. Onun bu hali herkesi korkutuyor. Nirancan Nandu’ya müzik derslerine başlıyor. Verilen arada Gehna onlara süt getiriyor. Nirancan Gehna dan derslere yeniden başlamasını istiyor. Dadisa okula gidiyor. Öğretmen dulların yeniden evlenebileceklerini anlatıyor. Mitolojiden kıssalar anlatıyor. Dadisa eve geldiğinde Gehna’nın dul olarak kalması Basant’ı da mutlu etmiyor diyerek öğretmenin söylediklerini düşünüyor.

Anandi korku filmi izlerken birisi odasına eldiven ve battaniyesi ile giriyor. Anandi bağırmaya başlayınca Şiv ortaya çıkıyor. Anandi onu dövmeye başlıyor ve kalp krizi geçirseydim ne olacaktı diyor. Seslere Dadu ve tüm aile üyeleri de gelince Şiv Anandi’nin hamam böceğinden korktuğunu söylüyor. Dadu hamam böceği sen olmayasın deyince herkes gülüyor. Onlar ayrılırken Şiv Anandi’ye sarılıyor.


Anop yine bir yerlerle sert bir şekilde konuşuyordur. Kapı çalınır ve Anop bakmaya gider. Hizmetçi Anop’a ait elbiseleri getirmiştir. Anop elbidseleri kontrol ederken düğmelerden birinin eksik olduğunu görür ve çok sinirlenir. Adamı tokatlamak üzereyken aile üyeleri araya girer. Dadu sana ne oldu diye tepki gösterir.


Dadisa ve ailesi yemek yerken Nirancan da geliyor. Dadisa ona dersleri sorarken Nandu da gelir ve Nirancan’dan Basant’ın sandalyesine oturmasını ister. Gehna duygusallaşır ve üzülür. Subhadra işleri karıştırmak için Anop’u kurban seçiyor ve ona Anandi’nin herşeye karıştığını söylüyor. Anop Anandi’yi gereğinden fazla sevdiklerini söylüyor. Subhadra bu konuda hem fikir olduklarını söylerken Anop’un en kısa zamanda ordu subayı olarak iş bulacağını ve yardımcı olacağını söylüyor. Anom Subhadra’ya teşekkür ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

12 Misleading Images That Are Very Different From What They Seem To Be

Walnut That Appears Like Chewbacca Keep in mind Chewbacca, the wookie from Star Wars? Properly he was a warrior from the planet Kashyyyk ...

Translate