-->

İkimizin Yerine 423. Bölüm Özeti 4 Kasım 2019

İkimizin Yerine 423. Bölüm Özeti 4 Kasım Pazartesi 2019,İkimizin Yerine kanal 7 hd fragman sesli izle özet

İkimizin Yerine 4 Kasım ÖzetiOkul müdürü Dadisa ve misafirlerini bir yere getirir. Jagdiş Dadisa için hazırlanan sürpriz gösterir. Dadisa Basant’ın heykelini görünce çok sevinirken duygusal anlar yaşanır. Daha sonra tapınağa giderek fakirlere elbise ve yiyecek dağıtılır. Pandit tapınağı temizleyen adamı gösterir ve onu över. Dadisa adamdan gelmesini ve yemek yemesini ister. Adam dengesini yitirir ve merdivenlerden yuvarlanır. Jagdiş ve Şiv adama müdahale ederken Dadisa adamı Nirancan olarak hatırlıyor.


Jagdiş, Nirancan’a pansuman yaparken adam Gehan’nın dul olduğunu görerek şaşırıyor. İyi olduğunu söyleyerek ayağa kalkar. Giderken dengesini kaybeder ve düşmek üzereyken Şiv onu yakalar. Nirancan’ı alarak eve getirirler. Eve gelen Nirancan Jagdiş’den Ganga’yı sorar. Jagdiş, kocası Basant trafik kazasında öldü derken Nirancan şaşırır ve üzülür.

Dadu hiç tanımadıkları birisine iyilik yapıp onu eve kadar getiren Dadisa’yı överken Dadisa onu tanıdıklarını ve ismininde Nirancan olduğunu söyler. Dadisa Nirancan Gehna’ya müzik öğretiyordu der. Anandi ve Şiv o zaman küçük oldukları için önce hatırlayamazlar ancak Dadisa olayı anlatınca hatırlarlar. Dadu Gehna’dan şarkı söylemesini ister ancak Gehna şimdi söyleyemeyeceğini belirtir. Şiv kalkma zamanı geldi diyerek kalkar. İkimizin Yerine 4 Kasım Özeti devam ediyor.


Guli ve Hardik balayından dönerler. Onları Subhadra karşılarken iyi davranır. Bir müddet sonra Şiv, Anandi, Dadu ve Amol da gelir. Hardik Amol için aldığı hediyeyi verirken Amol çok sevinir. Jagdiş Nirancan’ı kontrol ederken Nirancan hemen gitmek istediğini söyler. Jagdiş iyileşmeden neden gitmek istiyorsun diye sorar. Nirancan uygun olmadığını söyler. Ancak Dadisa onun çalışanlarla kalmasını isteyince Nirancan kabul eder.Anandi kendisini kötü hissedince Şiv doktor çağırır. Doktor bazı semptomlar geçirdiğini söyler ve ona enjeksiyon yaparak dinlenmesini ister. Iravati ve Menakşi Anandi’nin hasta olmasına kim sebeb olmuşsa cezalandırılmasını ister. Şiv yumruklarını sıkar ve Subhadra’nın yanına gider. Anandi’ye bir şey olursa benim kötü yanımı göreceksin der. Ona uyuşturucu vererek onu hasta ettin der. O bunları söylerken arkasında Hardik’in olduğundan habersizdir.

Şiv onu görünce şaşırır ve Dadu bunları duyarsa kendisini çok kötü hissedecek diye kimseye haber vermedik der. Şiv ayrılırken Subhadra Hardik’e Anandi’ye neden güvenmediğimi anladın mı der. O Gulli ile senin ayrılmanı istiyordu diye yalan söyler. Hardik Gulli’nin takılarını gösterir ve sahta olduğunu söyler. Subhadra onlara yenisini alacağını söyler. Hardik çok sinirlenir ve oyun oynayarak insanlarını hayatını riske ediyorsun der ve elindeki kolyeyi yere fırlatır.


Hardik odasına giderek Gulli’ye Subhadra hakkında dert yanar. Anne ve babasının Subhadra yüzünden ayrıldıklarını söyler. Onları birleştirmek için Gulli’nin desteğini ister. Anandi ve Şiv konuşurken Hardik ve Gulli gelirler. Hardik ABD’ye kesin dönüş yapacağını söyleyerek onları şaşırtır. Buna Subhadra sebeb oldu derken Anandi ona bir şans daha verilmesini ister. Hardik Subhadra bütün güvenimizi yok etti der ve işinden istifa ettiğini, biletleri de aldığını söyler. Onları duyan Subhadra yalvarmaya başlar. Ancak Hardik ve Gulli’nin kararları kesindir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

12 Misleading Images That Are Very Different From What They Seem To Be

Walnut That Appears Like Chewbacca Keep in mind Chewbacca, the wookie from Star Wars? Properly he was a warrior from the planet Kashyyyk ...

Translate