-->

İkimizin Yerine 422. Bölüm Özeti 3 Kasım 2019

İkimizin Yerine 422. Bölüm Özeti 3 Kasım Pazar 2019, İkimizin Yerine kanal 7 sesli hd fragman

Subhadra başta Anandi’yi hiç sevmiyordum ancak zamanla onu sevmeye başladım ve çocuk sahibi olamadığını öğrendim bu yüzden Vaid’den bu ilaçları Anandi çocuk sahibi olsun diye aldım der. Anandi benden dolayı başkasına bir şey olsaydı, Dadu benim yüzümden ölseydi ne olacaktı der ve Subhadra’yı affetmeyeceğini söyler. Anandi Dadu’nun hatrına Subhadra’ya bir şey söylemeyeceklerini belirtir. Şiv bir tek şartla der ve Vaid’in verdiği karışımı siter. Subhadra ona verir ve onlara teşekkür eder. Anandi ve Şiv ayrılırken Subhadra gerçeğin ortaya çıkmasından korkuyordur.


Dadisa okul için hazırlıklarını yapar. Okul forması ile çok şirin görünüyordur. Jagdiş onu okula bırakır ancak Dadisa okula yeni başlayan çocuklar gibi korkuyordur. Bir ara geri dönmek ister ancak Jagdiş ona engel olur. Dadisa sınıfa girerken çocukların çok şımarık olduğunu düşünüyordur. Öğretmen çocuklardan kitaplarını çıkarmalarını isterken Dadisa da çıkarır ve gözlüklerini takar. Çocuklar alaycı alaycı ona bakıyorlardır.


Dadisa okulun ilk gününde öğrencilerin maskarası olur. Gopal adındaki çocuk derste Dadisa’ya kağıt fırlatır. Dadisa öğretmene onu şikayet eder. Öğretmen Gopal’dan özür dilemesini ister. Anandi, Şiv ve Subhadra Vahid’in dükkanına giderler. Şiv polisi de çağırmıştır. Polis dükkanda araştırma yapar ancak bir şey bulamaz. Şiv bizi doğru yere mi getirdin diye Subhadra’ya tepki gösterirken Subhadra doğru söylüyorum diyerek yine yalan söyler. Subhadra iyi ki Vaid’e haber verdim diye düşünüyordur.

Alok bir müşterisinden telefon alır ve teslimatta hata yapıldığını öğrenir. Bu teslimatı Anop yapmıştı der ve Anop’u suçlar. Hem 25 Lak para hem de itibarını kaybettiğini söyler. Anop da teslimatı verdiğini, ambalajı ve onayı şşirket çalışanlarının yaptığını söyler. Sinirle bir arkadaşını arar ve ondan 25 lak kredi hazırlamasını ister. Dadu araya girer ve bu sorunu nasıl çözebileceklerini düşünmelerini ister. Subhadra Anop’un yanına gelir ve Alok’dan özür dilemesini ister. Dadu ortalığı karıştırma diye ona kızar.


Anop ve Alok’un arasındaki sorunu çözmek için Amol harekete geçer ve bir planı olduğunu söyler. Ancak yaptığı plan Anop ve Alok’u daha da gerginleştirir. Ertesi gün Dadisa’nın doğum günü olacaktır. Jagdiş Anandi’yi bilgilendirmek için arar. Dadisa Nandu’dan güneş sistemi ile ilgili bilgiler vermesini istiyor. Nandu bu konu hakkında bilgi sahibi oladığını söylerken Dadisa çok çalışması gerektiğini söylüyor. Bu arada Dadisa doğum gününden habersizdir.


Sançi yeni işinde yoğun bir şekilde çalışıyordur. Vivek telefon eder ve evde yalnız yemek istemiyorum diyerek ondan gelmesini ister. Sançi deneyeceğini söyler. Şiv eve gelir ve Anop ile Alok’un küs olduğunu öğrenir. Onları barıştırmak için önce Anop’un yanına gider ve babası adına ondan özür diler. Herkes Şiv’i beklerken Şiv Anop ile birlikte iner ve yemek masasına oturtur. Yemekler yenirken herkes mutludur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

12 Misleading Images That Are Very Different From What They Seem To Be

Walnut That Appears Like Chewbacca Keep in mind Chewbacca, the wookie from Star Wars? Properly he was a warrior from the planet Kashyyyk ...

Translate